Kompleksowe rozwiązania w osuszaniu budynków i lokalizacji wycieków w Krakowie
Osuszanie budynków Kraków to kluczowy element w utrzymaniu zdrowego i bezpiecznego środowiska mieszkalnego oraz pracy. W obliczu problemów
Rodzaje taśm foliowych – co warto wiedzieć o tych produktach?
Taśma samoprzylepna jest narzędziem stosowanym każdego dnia przez tysiące osób na całym świecie. Znaleźć ją można we wszystkich domach, choć bardzo ważną rolę
Wszechstronność uszczelek przemysłowych: Pełne zrozumienie ich roli, typów i zastosowań
Uszczelki przemysłowe to kluczowe elementy wielu sektorów przemysłu, od petrochemii, przez przemysł spożywczy, aż po energetykę.
Chcesz zaoszczędzić na chłodzeniu? Zapewnić prywatność w domu? Zamontuj rolety zewnętrzne.
Rolety zewnętrzne to coraz bardziej powszechne rozwiązanie osłon okiennych, po które sięgają właściciele domów jednorodzinnych.
Olej do drewna, farba do ogrodzenia
Malowanie niektórych elementów, wymaga nie tylko odpowiednich umiejętności, ale przede wszystkim wymaga wybrania do tego jak najbardziej odpowiedniego preparatu. Rynek, w którym poszukujemy
Kontenery na gruz
Od zawsze wiadomo, że na budowie przydają się kontenery na gruz (warto sprawdzić https://vectrum.pl) oraz inne odpady. Kontenery na gruz są różnej wielkości zaczynając od małych do bardzo dużych. Służą

Choć wydawać się to może nietypowe, to spaghetti wcale nie musi być makaronem. Coraz więcej przepisów w ramach kuchni bezglutenowej wprowadza opcje spaghetti z różnych warzyw, które stają się dzięki temu zdrowym i pięknie się prezentującym uzupełnieniem każdego posiłku.

Spaghetti z marchewki i cukinii

Nie ma nic prostszego niż przygotowanie dania z tym nietypowym spaghetti. Poradzi sobie z nim każdy, a całość przyrządzania potrawy zajmuje naprawdę kilka minut.

Aby zrobić spaghetti z cukinii i marchewki, należy przygotować całą, średniej wielkości cukinię oraz dwie, trzy marchewki. Warzywa myje się dokładnie, a następnie obiera. Później należy pociąć je na paski z pomocą obieraczki.

Tak przygotowaną cukinię i marchewki podsmaża się z czosnkiem na patelni. Zajmuje to raptem kilka minut. Jako dodatek można przyrządzić kremowy sos na bazie serka, oliwy i suszonych pomidorów, które miesza się ze sobą, a następnie wrzuca na patelnię do pozostałych składników. Spaghetti bez sosu może również stanowić świetne uzupełnienie bardziej rozbudowanych dań. To świetna opcja, gdy mamy mało czasu i szukamy pomysłu na pyszne i wartościowe danie.